Direktlänk till inlägg 18 december 2009
Ja, idag har jag inte så mycket att skriva faktiskt. Har tagit det jävligt lugnt idag jag ska ju upp tidigt som fan imorgon. Blir att jobba nio hela jävla timmar - det är fan segt! Speciellt med en halvtimmes rast.. Jaja, shit the same, blir sista helgen nu detta året som jag jobbar. Januari vet jag inte riktigt hur den månaden ser ut ännu. Det ger sig då annars!
Dagens grej har annars vart det här med Saab! JÄVLA SKIT GM OCH JÄVLA SKIT REGERING! Så nu har jag sagt mitt vad jag tycker om nedläggningen av Saab. Jag tycker faaaan så mycket mer egentligen, men jag väljer att hålla käft. Världens sämsta jul blir det ju för alla anställda på Saab, stackarna! Jag blir förbannad bara jag tänker på det känner jag, så jag droppar det nu.
Ska kolla på Snygg, Sexig och Singel på SVT1 nu har inte sett den innan och den filmen passar perfekt denna fredagskvällen! Ni får ha en bra fredags kväll folks! Tjing tjong!
Fick min SOLO idag också, yeah!
Må | Ti | On | To | Fr | Lö | Sö | |||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ||||
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | |||
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | |||
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | |||
28 | 29 | 30 | 31 | ||||||
|