Direktlänk till inlägg 4 oktober 2008
Idag vankas det fest =) Det ska bli riktigt roligt, det var länge sen jag festade med min Linda. Björn Rosenström spelar idag också, jag kan ju inte påstå att jag är ett fan av honom, men han lockar till sig folk. Bara det inte blir så äckligt mycket folk så att man inte kan ta sig nånstans utan att någon trampar på en, puttar på en och liknande saker. Vi brukar ha kul Linda och jag när vi är ute faktiskt. Båda dansar lika mycket, men blir det för mycket kan vi gå ett varv eller två..
Kan dock bli lite jobbigt med om jag stöter på en viss person. Men tji det ska jag skita i! Ska dansa och låtsats som att det vore min sista dag att leva.
Nä nu måste jag fortsätta med mitt här, är lite stressad alltså! Men ni där ute ni får ha en trevlig kväll. Det ska jag ha =)
Må | Ti | On | To | Fr | Lö | Sö | |||
1 |
2 |
3 | 4 | 5 | |||||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | |||
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | |||
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | |||
27 | 28 | 29 | 30 | 31 | |||||
|